Image

Bilim Eğitim Merkezi

Kurumumuz kurulduğu günden bu yana, İngilizce-Bilgisayar-Muhasebe/Donanım/Programcılık/On Parmak Klavye Kursu gibi Eğitimler Milli Eğitim Bakanlığı‘na bağlı olarak vermektedir.

Merkezimiz eğitimin kalitesini hep en üst düzeyde tutmuştur. Bu nedenle, kurulduğu ilk günden beri eğitmenlerinden, müfredatlarından ve eğitim araç gereçlerine kadar, sizlere en üst düzeyde verim sağlayacak şekilde kendisini geliştirmiş ve geliştirmeye devam etmektedir.

26 yılı aşkın bir süredir en yüksek kalite ile hizmet veren kuruluşumuz, aynı yönde faaliyet gösteren diğer eğitim kuruluşlarından çok daha eski ve tecrübelidir.

Farklı sektörlerdeki kurumsal eğitimlerimiz ise yıllardır devam etmekte olup, bu kuruluşlardan aldığımız övgüler ve referanslar kalitemizi belgeleyen en güzel örnekler olmuştur.

Kuruluşumuz, bünyesine son birkaç yıldır “Bilim eğitim Merkezi Olarak “Yüksek Kariyerli İş Bulmada Kolaylık Sağlayan Programlardan /Uçuş Hostesliği/Yönetici Asistanlığı(Sekreterliği/Hukuk Sekreterliği/Programlarını ekleyerek Çalışmalarına yeni bir boyut kazandırmıştır.

Merkezimiz, “Milli Eğitim Bakanlığı”na bağlı, resmi sertifika verme yetkisinde olup, “İstanbul Valiliği” denetiminde faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Diğer İnsanlardan Farkınız Olsun

Eğitim hayat boyu devam eden sürecin parçasıdır. Aldığınız eğitimleri belgelendirmek ise diğer insanlardan farkınızı ve ortaya çıkaracaktır.

img

Merkezimiz, "Milli Eğitim Bakanlığı"na bağlı, resmi sertifika verme yetkisinde olup, "İstanbul Valiliği" denetiminde faaliyet gösteren bir kuruluştur.

Arslan Onbaşı - Kurucusu